Polflex

Polflex - Producent ściernic do ostrzenia pił. Ściernice (tarcze ścierne), szeroki wybór rozmiarów i kształtów.

POLFLEX Wytwórnia Ściernic to polski producent i dystrybutor szerokiego asortymentu tarcz ściernych o spoiwie bakelitowym. Nasza specjalność - ściernice do ostrzenia pił i ściernice do przecinania niewzmocnione i wzmocnione. Nasze ściernice spełniają  wymagania Polskiej Normy PN EN 12413 oraz norm ISO.

NOWOŚĆ: supercienkie ściernice diamentowe 1A1R 125x0,8x20 wzmocnione tkaniną z włókna szklanego, przeznaczone do przecinania twardej ceramiki i węglików spiekanych.

Produkujemy również ściernice garnkowe do szlifowania zgrzewów pił taśmowych. Od 1982 r.dbamy, by każda nasza ściernica (tarcza do cięcia, tarcza szlifierska zwana też kamieniem szlifierskim) była najwyższej jakości, poprzez unowocześnianie technologii, ulepszanie organizacji produkcji i systemu identyfikacji wyrobów oraz prowadzenie klasyfikacji jakościowej surowców i komponentów,

Nasze ściernice do ostrzenia pił dostarczamy do kilkuset stałych odbiorców w Polsce, Rosji, Litwie i w krajach sąsiadujących. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Chętnie pomożemy w doborze właściwych dla Państwa potrzeb tarcz ściernych.

Ściernica do ostrzenia pił

Produkujemy wiele rodzajów ściernic o spoiwie żywicznym, począwszy od popularnych, skończywszy na ściernicach do zastosowań specjalnych.

Więcej…

zamówienia

W celu złożenia zamówienia prosimy o podanie ilości ściernic oraz ich dokładnego opisu (zgodnie z normą PN EN 12413):

Więcej…

pytanie

Uzyskanie pożądanego rezultatu obróbki szlifierskiej zależy od właściwego doboru charakterystyki ściernicy do obrotów wrzeciona oraz rodzaju ostrzonej piły.

Więcej…